utorok 23. júna 2015

FATED, FAITHFUL, FATAL

Hi everyone? How are you? I hope you are doing good. I am not..

I have this outfit for you today. These photos were taken on Sunday and they are extremely weird. It seems like I used so many effects, but in fact I did not. The weather was horrible, so my boyfriend and I weren't able to shoot outside. Anyway, these pictures remind me of those tumblr ones(just a little bit). Let's just laugh together and ignore the bad quality.

On Sunday, my boyfriend and I went to the mall, because I needed bathing suit. We were in one shop and I was just looking at one bikini and two random girls looked at me like: EW. I don't think I am dressed that bad or? You tell me..
I hate my legs ugh,,

Shirt- C&A
Tee- Takko
Shorts- C&A
Shoes- Primark 

Let me know in the comments how are you and what do you like to wear in summer! Love you all.

Title: 


COMMENT&FOLLOW

4 komentáre:

 1. Ľudia sa dívajú divne už aj za tmavší rúž, to si nesmieš tak brať :) A outfit pekný a zaujímavý. A ako môžeš nemať rada svoje nohy, čo by som za ne dala ja, miesto tých mojich špekačiek :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne tak! Veľa krát som vyšla z domu s tmavým rúžom a ľudia zazerali ako na povedzme to pekne spoločenskú/verejnú pani.
   A ďakujem krásne! Ide o to že všetky dievčatá okolo mňa ich majú buď chudšie alebo vypracované! A ja zatiaľ nič.:D

   Odstrániť
  2. Chudšie nohy vôbec nepotrebuješ, máš ich pekné ;) A vôbec si nebola oblečená zle, mne osobne sa takýto štýl páči moc :)

   Blonďavá Potvora-GIVEAWAY

   Odstrániť
 2. Outfit se mi moc líbí! Z těch holek si nic nedělej. A nohy máš krásné. co by za ně jiné holky daly! :))

  KattyLife

  OdpovedaťOdstrániť